صفحه اصلی دارالترجمه اعزام دانشجو آیلتس . تافل . پی تی ای ارتباط با ما

درباره ما

دفتر ترجمه رسمی دكتر لطيفی، يكی از بهترين و بی غلط ترين خدمات ترجمه را به شما ارائه ميدهد.ما با داشتن مجرب ترین كادر مترجمان حقوقی و سياسی، در سريع ترين زمان ممكن پاسخگوی مراجعين محترم هستیم.

زمان انجام ترجمه های شما با مهر مترجم رسمی بین 2 تا 4 روز كاری ميباشد. در صورت درخواست برای تاييدیه دادگستری و وزارت امور خارجه، اين زمان بسته به حجم کار ممکن است تا 7 روز كاری افزايش يابد. ترجمه مشتريان محترم در سه مرحله انجام می پذيرد. ابتدا كادر مجرب ما مدارك را ترجمه می نمايد. در مرحله دوم مترجم مسئول (دكتر مهدی لطيفی) مدارك ترجمه شده را برای صحت و دقت ترجمه بررسی و چك می كنند. در مرحله ی آخر، كل مدارك برای تاييد و تبديل صحيح تاريخ ها و جایگذاری اعداد بدون اشتباه، توسط مسئول مربوطه بررسی می شوند تا آماده پرينت و پلمپ نهایی شوند.

برای سهولت در امور خدمات به شما عزيزان، اخذ تاييدیه مدارك دانشگاهی و ارسال آن به وزارتخانه مربوطه نيز انجام می پذيرد. دقت بالا و ترجمه بدون غلط، خدمت متفاوت دفتر ترجمه ماست.

ثبت سفارش آنلاین

در راستای ارائه خدمات کامل به شما عزیزان، ما این امکان را فراهم آورده ایم تا شما بتوانید سفارش ترجمه خود را از طریق پیام رسان تلگرام و یا واتس اپ ثبت نمایید. برای این کار، کافیست در پیام رسان تلگرام یا واتس اپ، اسکن مدارک خود را به شماره ۰۹۱۳۲۳۰۶۴۹۸ ارسال نمایید و پس از اطلاع از قیمت و زمان تحویل سفارش، با ارسال اسکن فیش واریز بانکی دستمزد ترجمه، نسبت به تایید آن اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که در دست داشتن اصل مدارک در هنگام تحویل سفارش الزامی است.

نرخ ترجمه رسمی

هزینه دستمزد ترجمه مدارک رسمی و حقوقی

دانلود فایل نرخ نامه رسمی ترجمه

blank

نوع ترجمه:

کارت ملی


نوع ترجمه:

شناسنامه


نوع ترجمه:

اوراق مشارکت و اوراق قرضه


نوع ترجمه:

پروانه مهندسی (هر صفحه)